Podczas ostatnich rozgrywek klasy okręgowej, dwie drużyny – Kaszubia Kościerzyna i Gwiazda Karsin – mogły cieszyć się zdobytymi punktami. Niestety, piłkarze KS Skorzewo musieli pogodzić się z gorzkim smakiem porażki.

Kaszubia Kościerzyna rywalizowała ze Styną Godziszewo na własnym boisku. Przez pierwszych trzydzieści minut gry obie drużyny prezentowały równy poziom piłkarskich umiejętności, chociaż to gospodarze mieli kilka doskonałych okazji do strzelenia bramki. Kibice z Kaszubii musieli jednak cierpliwie czekać na pierwszą bramkę aż do 38. minuty meczu, kiedy to Patryk Pobłocki pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. Na koniec pierwszej połowy spotkania, Kaszubia prowadziła 1:0. W krótkim czasie po wznowieniu drugiej części spotkania, Pobłocki ponownie trafił do siatki rywali. Ostatecznie, wynik 3:0 na korzyść Kaszubii ustalił w 88. minucie Mateusz Kaczmarski.

Również Gwiazda Karsin mogła pochwalić się zdobytymi punktami, rywalizując na własnym terenie z Żuławami Nowy Dwór Gdański. Decydujące momenty tego spotkania miały miejsce już w pierwszej połowie gry. Na prowadzenie wyszli goście, strzelając gola już w 8. minucie, ale odpowiedź Gwiazdy nie była długo oczekiwana. W ciągu zaledwie dwóch minut od straty bramki, Kacper Brzoska doprowadził do remisu. Tym samym piłkarzem, który zapewnił zwycięstwo drużynie gospodarzy przed przerwą, zdobywając drugiego gola dla Gwiazdy, okazał się ponownie Brzoska.