Oddajemy w Wasze ręce zaproszenie od uczestników warsztatów teatralnych „Krzysztofiki 2023”. Dniem 25 i 26 września w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie, odbędzie się prapremiera musicalu „Shrek”.

Warsztaty teatralne „Krzysztofiki” to stały element letniego kalendarza wydarzeń kulturalnych w powiecie kościerskim. Co roku młodzi ludzie – aktorzy, tancerze i wokaliści, mają okazję rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem doświadczonego reżysera, Krzysztofa Kaczmarka. Kaczmarek, który jest również aktorem i dyrektorem Teatru Zwierciadło w Łodzi, prowadzi te warsztaty z wielkim zaangażowaniem i pasją. Efektem każdej edycji warsztatów jest spektakl stanowiący ukoronowanie całego procesu nauki i twórczości.

W tym roku, młodzi i zdolni artyści serdecznie zapraszają na prapremierę musicalu „Shrek”. Ten pełen humoru i emocji spektakl będzie można zobaczyć 25 i 26 września w Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie. To wydarzenie, które bez wątpienia będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy zdecydują się przybyć.