Odkąd jest z nami pandemia koronawirusa, zatęskniliśmy za swobodnym chodzeniem do restauracji i innych miejsc użyteczności publicznej. Wiele wskazuje na to, że kolejne sezony będą dla nas łaskawsze, niż rok 2020. Obecnie, mimo rozkręcającej się jesieni, restauracje wciąż są otwarte. Warto z tego skorzystać! Miły wieczór w przytulnej restauracji to uczta dla duszy i żołądka. Sprawdź, jakie lokale gastronomiczne warto odwiedzić w Kościerzynie!

Wabi-Sabi Sushi

Sushi ma zarówno przeciwników, jak i zwolenników, ale podejrzewamy, że grupa wielbicieli kuchni japońskiej jest znacznie większa. Świadczy o tym popularność restauracji sushi w Polsce. Co ciekawe, sushi Wabi-Sabi znajdujące się w Kościerzynie, jest najlepiej ocenianą restauracją w mieście!

Jeśli nie jesteś miłośnikiem surowej ryby, nie martw się. W menu znajdziesz coś dla siebie. Kuchnia japońska jest naprawdę bardzo smaczna i nie wszystkie potrawy koncentrują się wokół łososia i wodorostów! Po pyszne dania japońskie zapraszamy na Żurawinową 17!

Do Pieca Pizzeria

Dobra pizza to recepta na wszystko: brzydką pogodę, zły nastrój, głód, czy tęsknotę. Znakomicie wypieczone, cienkie lub puszyste ciasto i doskonała kompozycja świeżych składników. Czy już czujesz ten smak swojej ulubionej pizzy? Zajrzyj Do Pieca po swoje ulubione smaki. Z pewnością się nie rozczarujesz, gdy ta klimatyczna pizzeria w Kościerzynie spokojnie mogłaby konkurować z restauracjami w całej Polsce!

Klienci chętnie zostawiają pozytywne opinie na temat restauracji przy Traugutta 1. My również dokładamy się do pozytywnych ocen!

Gospoda Kościerzyna

Na koniec przenosimy się do miejsca, w którym królują polskie smaki. Gospoda Kościerzyna przy Klasztornej 38 cieszy się nie mniejszą popularnością od wyżej wymienionych restauracji. Sam lokal jest niepozorny, ale klimat, jaki panuje w środku, naprawdę zachęca do składania zamówień.

Najlepsze z tego wszystkiego jest oczywiście samo jedzenie. Duże porcje, świeże składniki i potrawy utrzymane w tradycyjnym polskim stylu! Z tej restauracji na pewno nie wyjdziesz głodny!