Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie, które stanowi ważne miejsce na mapie społeczności lokalnej, zaprasza na specjalnie zorganizowany Dzień Otwarty. Wydarzenie to, planowane na czwartek 27 czerwca, daje szansę bliższego zapoznania się z misją i działaniami prowadzonymi przez placówkę. Przy okazji, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z rozbudowanej oferty atrakcji przygotowanych na ten dzień.

Nie jest to zwyczajne spotkanie, ale raczej okazja do zintegrowania się z miejscową społecznością, zrozumienia celów i wartości Centrum, a także dobrej zabawy. Wydarzenie to ma na celu jeszcze bardziej zbliżyć placówkę do mieszkańców Kościerzyny.

Dla uczestników Dnia Otwartego przygotowano szereg atrakcji. Wśród nich znajdą się warsztaty plastyczne dla najmłodszych, malowanie twarzy, czy wspólne śpiewanie przy akompaniamencie muzyki na żywo. Dla osób spragnionych emocji przewidziano możliwość spróbowania swoich sił na ściance wspinaczkowej. Na koniec, dla wszystkich uczestników przewidziano słodki poczęstunek.

Dzień Otwarty w Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 13:00 dnia 27 czerwca 2024 roku.