Dla entuzjastów sportów walki, Kościerzyna stała się miejscem niezapomnianych doznań. W tym malowniczym mieście odbyła się bowiem kolejna edycja gali bokserskiej Rocky Boxing Night. W walce, która stanowiła punkt kulminacyjny wieczoru, Nikodem Jeżewski z Kościerzyny, wracający po dłuższej przerwie na ring, jednogłośnie triumfował nad Jakubem Sosińskim.

Za organizację tego bokserskiego święta odpowiadało Rocky Boxing Promotions pod przewodnictwem Krystiana Każyszki. Gala była emitowana przez Polsat Sport, a jej sprawną realizację wsparły lokalne władze – powiat kościerski, gmina Kościerzyna oraz miasto Kościerzyna.

Ta gala to kolejne wydarzenie z serii bokserskich starć rozgrywanych w powiecie kościerskim. Ci, którzy zdecydowali się spędzić ten czas w hali sportowej Sokolnia, z pewnością nie mogli narzekać na brak akcji. Szczególną radość mogli odczuwać mieszkańcy regionu, ponieważ po długiej przerwie na ring powrócił Nikodem Jeżewski – zawodnik z Kościerzyny i aspirant do tytułu Mistrza Świata w wadze junior ciężkiej. Jeżewski, który przerwał walkę ponad rok temu, nawiązał ponowną współpracę z Krystianem Każyszką.