Niedzielne spotkanie motocyklistów z różnych części Pomorza odbyło się w Kościerzynie. Wydarzenie, którego celem było oficjalne zakończenie sezonu na motocykle, zostało zorganizowane we współpracy z Klubem Motocyklowym LOST SAINTS LEMC Poland. Początek obchodów, które miały miejsce w Sercu Kaszub, to wspólna msza święta dedykowana dla motocyklistów. Po uroczystym nabożeństwie uczestnicy spotkania udali się do Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie na organizowany tam poczęstunek.

Obchody Zakończenia Sezonu Motocyklowego rozpoczęły się od mszy świętej, która miała miejsce w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla Wszechświata w Kościerzynie. Po ceremonii religijnej, miłośnicy jednośladów przejechali przez ulice miasta udając się do Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie. Na miejscu dla wszystkich przygotowano gorącą grochówkę, a także możliwość podziwiania różnych modeli motocykli – zarówno tych starszych, jak i najnowszych maszyn.

W wydarzeniu uczestniczyli motocykliści z różnych zakątków Pomorza, a łącznie w zakończeniu sezonu wzięło udział kilkaset osób. Event ten zapisał się w historii jako najbardziej licznie odwiedzane kościerskie zakończenie sezonu motocyklowego.