11 stycznia kościerski rynek zamienił się w plan zdjęciowy do programu „Widzimy się”, realizowanego przez stację TVN. W ramach formatu prowadzący telewizyjny program śniadaniowy będą nadawać z różnych miast w Polsce. Tym razem odcinek kręcono właśnie w Kościerzynie, a w mieście pojawili się znani prowadzący: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Kościerzyna w programie śniadaniowym TVN

Program śniadaniowy w TVN wzbogacono o plenerowe reportaże z różnych stron Polski. 11 stycznia prowadzący program popularnej stacji telewizyjnej pojawili się w Kościerzynie. Od 8:00 do 13:30 trwały spotkania z mieszkańcami miasta oraz występy artystyczne, które transmitowano w telewizji. Przed kamerami wystąpili między innymi zespół Rytm oraz młodzieżowa orkiestra dęta Begama. Pojawił się także akcent kulinarny. Za tę część odpowiadała znakomita kucharka Halina Rogińska.

Kościerzyna wspomniana w tak popularnym programie może tylko zyskać, zwłaszcza że miasto przedstawiono od pozytywnej strony. Czy ten rodzaj promocji przyciągnie turystów do Kościerzyny? Przekonamy się wkrótce.