Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie już za kilka dni oficjalnie zakończy aż 3 duże przedsięwzięcia, co stworzyło znakomitą okazję do świętowania. W związku z tym 2 grudnia na terenie szpitala będzie można skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich i badań profilaktycznych. To idealna okazja, by gruntownie sprawdzić swoje zdrowie bez tracenia czasu, bez rejestrowania i oczekiwania na odległe terminy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z akcji!

Szpital w Kościerzynie kończy trzy inwestycje

Prace modernizacyjne na terenie szpitala w Kościerzynie dobiegają końca. W skład 3 ważnych inwestycji weszły: modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, termomodernizacja budynku oraz utworzenie Hospicjum Stacjonarnego wraz z budową ogrodu zimowego. To istotne zmiany, które postanowiono uczcić w równie imponujący sposób. W piątek 2 grudnia w godzinach 10:00-14:00 mieszkańcy Kościerzyny będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych i fachowych porad lekarskich. Oferta profilaktyczna będzie w tym dniu nieprawdopodobnie rozbudowana. W związku z tym warto zarezerwować sobie odrobinę wolnego czasu i przełamać niechęć do odwiedzania placówek medycznych przy braku konieczności leczenia.

Wydarzenie odbędzie się na parterze głównego budynku szpitala

Zainteresowanych bezpłatnymi badaniami lub wsparciem specjalistów oczekuje się na parterze głównego budynku szpitala. Jakie badania będą dostępne? W ramach profilaktyki zdrowotnej będzie można dokonać pomiaru ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Warto zwrócić uwagę również na bezpłatne badanie prostaty (ilość miejsc niestety ograniczona, nie warto zwlekać). Konsultacji specjalistycznych udzielą między innymi: kardiolog, dietetyk i onkolog. Warto wspomnieć, że lekarze prowadzą zapisy na dodatkowe bezpłatne programy wsparcia, między innymi rehabilitację kardiologiczną.

Przeczytaj też: https://infobartoszyce.pl/2022/10/02/profilaktyka-raka-piersi-na-nowotwor-choruja-bardzo-mlode-kobiety/.