Takie wydarzenia nie zdarzają się co dzień! 15 października w Kościerzynie pojawi się Akademia Porodu i Zdrowia Kobiety, a wraz z nią grono znakomitych specjalistów. To świetna okazja dla kobiet, które chcą skorzystać z bezpłatnej konsultacji z ginekologiem, położną, psychologiem i dietetykiem! Dostępne są również miejsca na darmowe badania profilaktyczne.

Bezpłatne konsultacje od 10:00 do 14:00

Fundacja Pępek Świata wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego zorganizowała wyjątkowe spotkanie dla kobiet z Kościerzyny. Akademia Porodu i Zdrowia Kobiety obejmuje spotkanie ze specjalistami z dziedziny zdrowia i położnictwa. Eksperci przygotowali na tę okazję ciekawe i praktyczne wykłady. Możliwe będą również konsultacje, które potrwają od 10:00 do 14:00. W programie na ten dzień uwzględniono również bezpłatne badania profilaktyczne, w tym USG piersi. Niestety liczba miejsc na darmowe badania jest ograniczona, dlatego nie wszystkie uczestniczki spotkania będą w stanie skorzystać z tej możliwości. Warto jednak spróbować, a i samo spotkanie ze specjalistami okaże się cenną lekcją i wsparciem.

Drobne upominki dla uczestniczek spotkania

Wydarzenie odbędzie się w sali Kina Remus zlokalizowanego przy ul. 3 Maja. Nie obowiązują zapisy, a wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Warto natomiast wspomnieć, że szansę na bezpłatne USB piersi, tarczycy i brzucha będą miały kobiety, które pierwsze pojawią się na spotkaniu. Dla wszystkich pań przewidziano natomiast drobne upominki i poradniki, dzięki którym możliwe będzie uzupełnienie wiedzy uzyskanej na warsztatach. Przydatne okażą się także informatory dotyczące lokalnej służby zdrowia.

Niezależnie od wieku, to właśnie zdrowie jest najważniejsze dla jakości naszego życia. Warto o nie dbać i nadchodzące warsztaty w Kościerzynie są do tego świetną okazją!